Wniosek o wpis ost Fotor 2

Program "Dobry Pomysł" - ogłoszenie o naborze kandydatów na analityków biznesowych

 

Fundacja Zaawansowanych Technologii, członek Konsorcjum realizującego Pilotaż Programu "Dobry Pomysł" zaprasza do składania wniosków o wpis do wykazu kandydatów na analityków biznesowych do oceny pomysłów zgłoszonych w ramach Programu Dobry Pomysł.

 

Wybrani analitycy będą świadczyli usługi w zakresie: 

  1. Oceny merytorycznej pomysłów zgłaszanych przez indywidualnych innowatorów w ramach Programu Dobry Pomysł,
  2. Przygotowania pisemnego uzasadnienia przeprowadzonej oceny,
  3. Rozpatrzenia ewentualnych odwołań od wyników oceny merytorycznej.

 

Kandydat na analityka, który pozytywnie przejdzie proces naboru, zostanie wpisany do wykazu analityków biznesowych programu Dobry Pomysł.

Szczegółowe informacje dotyczące wymagań dla kandydatów na analityków oraz procedury naboru znajdują się w Zasadach naboru kandydatów na analityków w ramach Programu Dobry Pomysł.

 

Nabór kandydatów na analityków prowadzony jest przez 5 dni od daty publikacji ogłoszenia – wniosek wraz z wymaganymi dokumentami można składać od dnia publikacji ogłoszenia do dnia 30 listopada 2017 roku włącznie. Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem maila  „Nabór kandydatów na analityków”.

Załączniki do pobrania:

  1. Zasady naboru kandydatów na analityków w ramach Pilotażu Programu Dobry Pomysł. (plik)
  2. Wniosek o wpis do wykazu kandydatów na analityków biznesowych. (plik)

 

Wniosek o wpis ost Fotor2 2